CENTRUM SPORTU I REKREACJI W ŁASKU

Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku

Integracyjny Turniej Klubów Piłkarskich - relacja

Dodane przez admincsir - wt., 06/09/2022 - 07:52

W niedzielę 4 września na boisku CSiR przy ul. Armii Krajowej spotkały się trzy kluby piłkarskie Funinio Kolumna, Korab Łask, Mulks Łask na Turnieju integracyjnym z okazji 600-lecia Łasku.

Po uroczystym otwarciu turnieju drużyny przystąpiły do gry. Turniej odbywał się systemem każdy z każdym. Mecze były bardzo zacięte i emocjonujące z wieloma bramkami i efektownymi sztuczkami piłkarskimi. Nie zabrakło licznie zgromadzonych kibiców głównie rodziców zawodników, którzy głośno dopingowali swoje drużyny. Po ponad 3 godzinach zmagań wyłoniono zwycięzców i najlepszych zawodników:

  • I Miejsce Mulks Łask 4 pkt.;
  • II Miejsce Korab Łask 3 pkt.;
  • III Miejsce Funinio Kolumna 1 pkt.

Najlepsi zawodnicy :

  • Król strzelców - Kacper Gałka (Korab);
  • Najlepszy bramkarz - Mateusz Gabryańczyk (Funinio);
  • Najlepszy zawodnik - Wiktor Młynarczyk (Mulks).

Gościnnie na turnieju pojawił się Mistrz akrobacji Piłkarskich Paweł Kwit który pokazał zawodnikom różne sztuczki piłkarskie i poprowadził warsztaty techniczne dla zawodników. Na zakończenie rozgrywek wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale wybite z okazji tego turnieju i 600-lecia Łasku. Był również pyszny tort okolicznościowy dla zawodników, kibiców i wszystkich zgromadzonych na stadionie.

CSiR w Łasku dziękuje wszystkim za liczny udział i już dziś zaprasza za rok na II Integracyjny Turniej Klubów Piłkarskich.